Výcviky koučinku

Vyberte si praktický výcvik koučinku s otevřeným přístupem a akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.  Výcviky jsou vhodné jak pro budoucí kouče, tak pro ty, kdo pracují v přímém kontaktu s lidmi. Výcviky jsou efektivním nástrojem pro váš osobní rozvoj. Získané dovednosti uplatníte okamžitě v praxi.


3 dobré důvody pro výcvik koučinku

  • Nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje.
  • Kurzy jsou orientovány na trénink a využití dovedností v praxi.
  • Garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Akreditované kurzy

Všechny kurzy mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditaci AKOR®.

Na výcviku i po něm  se o vás dobře postarám

Výcviky se konají v samotném centru Brna (Slovákova 11). Pouhých 6 minut MHD (nebo 12 minut pěšky) od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť.

Během výcviků máte k dispozici příjemné občerstvení primárně z lokální produkce (koláče, pomazánky, pečivo, zeleninu, ovoce, vodu, čaje, několik druhů káv…).

Dostanete nadstandardně velké množství studijních materiálů a dokumentů využitelných v praxi. A získáte ode mě návaznou podporu a pomoc s propagací.

Vyberte si váš výcvik koučinku

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Kouč

Základní koučovací výcvik

Kurz Kouč

Výcvik rozšiřuje dovednosti profesionálů pracujících v přímém kontaktu s lidmi. Osvojte si jedinečné strategie pro efektivní rozvoj sebe i druhých.

Zjistěte více


Naučíte se například:

Efektivní komunikační techniky

Koučovací otázky

Koučovací modely GROW a ADAPT

Metodiku pro stanovování cíle

Antistresový trénink

Techniky pro osobní posun, řešení konfliktů, vnitřní klid


CENA za měsíční výcvik: 22 900 Kč

Kouč rozvoje osobnosti

Komplexní startovací výcvik

Kurz Kouč rozvoje osobnosti

Naučte se, jak se stát koučem rozvoje osobnosti a vést úspěšnou praxi. Osvojte si velké množství metod a postupů, které skutečně fungují v reálné praxi.

Zjistěte více


Naučíte se například:

Efektivní komunikační techniky

Koučovací otázky

Koučovací modely GROW a ADAPT

Metodiku pro stanovování cíle

Antistresový trénink

Techniky pro osobní posun, řešení konfliktů, vnitřní klid

Jak zjistit osobní talent

Techniky pro zvýšení sebevědomí

Principy psychosomatiky

Techniky pro práci se strachem a negativními pocity

Know-how pro úspěšnou praxi kouče


CENA za tříměsíční výcvik: 34 900 Kč

NLP kouč

Komplexní vzdělávací program

Kurz NLP kouč

To nejlepší a nejúčinnější ze současné NLP, NEW CODE NLP a koučovací metodiky v jediném exkluzivním výcviku. Osvojte si do hloubky dovednosti, které v ČR ovládá málokdo.

Zjistěte více


Naučíte se například:

Efektivní komunikační techniky

Koučovací otázky

Koučovací modely GROW a ADAPT

Metodiku pro stanovování cíle

NLP antistresový trénink

Techniky NLP pro osobní posun, řešení konfliktů, vnitřní klid

Nástroje pro hledání životního směru

Techniky pro zvýšení sebevědomí

Principy psychosomatiky

NLP metodiku na změnu emočních stavů a vzorců chování

Know-how pro úspěšnou praxi NLP kouče

Práci s filtry pro zpracování reality

Jazykové modely

Jak přepsat negativní zkušenosti

Nástroje na změnu přesvědčení

NLP hypnózu

NEW CODE NLP pro rozvoj kreativity

Techniky pro eliminaci fóbií


CENA za 6měsíční výcvik: 54 900 Kč

Reference účastníků kurzů

Lukáš Roupa

Hypoteční specialista

„Chci tímto moc poděkovat Markétě za možnost absolvovat kurz Kouč osobního rozvoje s akreditací AKOR. Úžasné vedení lektorky a spousta ‚životních‘ zkušeností a prožitků z kurzu doslova mění vnímání světa a lidí a hlavně komunikaci s nimi. Je až neuvěřitelné, co dokážou ‚napáchat‘ koučovací otázky v komunikaci – od komunikace sám se sebou až po komunikaci s úplně každým.

Pozor, absolvování kurzu může vést ke změnám (i zásadním), které dlouho odkládáte a může Vás donutit opustit zónu komfortu a pohodlnosti… A tím vnímám název kurzu – osobní rozvoj –  jako naprosto naplněný.“

Bc. Radka Voskovcová

Kouč osobního rozvoje a poradce pro hubnutí

„Chtěla bych z celého srdce poděkovat Markétě za úžasné kurzy Kouč osobního rozvoje. Je to pro mě přímo katapult do profesní změny, která pro mě předtím byla jen velmi vzdáleným snem. Kurz je založený především na praktickém nácviku koučinku, takže se člověk nebojí, začít to pak reálně dělat. Trénink probíhá v pohodové atmosféře beze strachu z chyb (důležitější vždycky bylo to, co se povedlo). Součástí kurzu je i velké množství materiálů a odkazů na literaturu, která je skutečně prakticky využitelná, žádná suchá teorie.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat za velmi cenný a přesný postup „Jak vybudovat úspěšnou praxi“. Myslím, že když se ho budu držet, v podstatě není šance na neúspěch. Díky, Markéto!“


Vyberte si váš kurz


Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč?

Velmi jednoduše se dá říct, že pětidenní výcvik Kouč je koncipován jako základní koučovací výcvik pro kohokoli, kdo se chce v životě posunout v komunikačních, řídících a sebe-řídících dovednostech.

Metodika tohoto výcviku výrazně obohacuje a rozšiřuje dovednosti u všech profesí postavených na přímém kontaktu s lidmi. Tento výcvik neobsahuje know-how pro vybudování koučovací praxe. U tohoto výcviku je posílena složka seberozvoje.

Tříměsíční výcvik Kouč rozvoje osobnosti je postaven především jako kompletní výcvik pro start koučovací praxe. Obsahuje metodiku pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování koučovací praxe. Vše, co se v kurzu naučíte, můžete okamžitě předávat dál. Jde o nejprodávanější výcvik z mé nabídky.

Desetiměsíční exkluzivní program NLP kouč je vytvořen jednak jako profesní výcvik pro praxi NLP koučů a kouček a zároveň si ho kupují lidé, kteří chtějí významně obohatit svůj život a rozšířit své dovednosti pro práci s lidmi.

Jako jediný na trhu se tento výcvik neorientuje jen na jeden NLP směr, obsahuje syntézu několika aktuálních směrů sestavenou podle kritéria toho, co v reálné praxi funguje nejvíc. Výcvik obsahuje vše pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování NLP koučovací praxe. Efektivnost, hloubka a praktičnost v uchopení metodiky je v tomto programu mimořádná.

Jaký je rozdíl mezi výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč oproti jiným výcvikům na českém trhu?

Všechny 3 koučovací výcviky se orientují na praxi a na to, co praxe skutečně obnáší. Jejich základním stavebním kamenem je vždy praktický trénink. Výcviky šetří váš čas, vše v nich je provázáno, každá minuta směřuje k vašemu pokroku. Žádná prázdná teorie, kterou můžete nastudovat doma. Výcviky se individuálně věnují vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Probíhají v malé skupině do 13 účastníků. Všechny tři koučovací výcviky posilují vaši osobní jedinečnost. Propojují vaše dosavadní zkušenosti s novou metodikou.

Mé koučovací výcviky nejsou (oproti jiným na trhu) omezeny jen na jednu metodu či jeden směr, jejich výhodou je nadstandardně široký metodický záběr řízený kritériem toho, co v reálné praxi skutečně funguje. V rámci výcviku Kouč osobního rozvoje a NLP kouč obdržíte i kompletní KNOW-HOW, které vám umožní otevřít si úspěšnou praxi.

Ke všem cvičením dostáváte efektivní zpětnou vazbu, která skutečně posouvá. Můj přístup je otevřený a podporující. Mou životní filozofií je sdílení. Všechny tři výcviky obsahují nadstandardně velké množství studijních materiálů a mají propracovaný systém návazné podpory. Záleží mi na vaší pohodě během výcviku, proto se o vás během výcviku dobře starám.

Všechny tři výcviky jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikace k profesi kouče. Součástí každého výcviku je vždy i nastavení individuálního seberozvojového plánu.

Jaký je rozdíl mezi kurzem Kouč a prvním stupněm kurzu Posilovna mysli?

První stupeň kurzu Posilovna mysli vás naučí mnoha rozličným technikám rozvoje osobnosti (rychlé čtení, autohypnóza, eliminace bolesti technikami postavenými na sugesci…) se zaměřením zejména na vlastní rozvoj, jeho cílem je posun limitů.

TIP: Tento výcvik skvěle doplňuje metodiku koučůtrenérů a lektorů.

Kurz Kouč se primárně zaměřuje na rozvoj koučovacích a sebe-koučovacích dovedností. Metodika tohoto výcviku výrazně zlepšuje komunikační dovednosti a rozšiřuje dovednosti všem, kdo se chtějí zlepšit v přímém kontaktu s lidmi.

Jakou akreditaci potřebuji, když chci podnikat jako poradce osobního rozvoje nebo kouč

Pokud chcete v ČR podnikat jako kouč/ka na volnou živnost, nepotřebujete žádnou specifickou akreditaci (i když různé akreditační společnosti často uvádějí opak). Akreditace vám však mohou pomoci z marketingového hlediska. Zejména pokud se chcete orientovat na korporátní klientelu.

  • Nejčastější zmiňovanou mezinárodní akreditací koučů v ČR je akreditace ICF.
  • Mé výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a  NLP kouč jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako rekvalifikace pro profesi kouč/koučka. Rozsah metodiky mých výcviků přesahuje koučovací rámec, proto nezapadá do ICF administrativy a nejsou ICF akreditovány.
  • Dále jsou mé koučovací kurzy certifikovány systémem AKOR.

Čtěte etický a profesní kodex AKOR »

Chci se stát koučem nebo poradcem v oblasti rozvoje osobnosti? Co pro to potřebuji?

Pokud chcete podnikat jako kouč či poradce v oblasti rozvoje osobnosti, potřebujete živnostenský list (volná činnost).

Abyste mohli poskytovat poradenství v oblasti rozvoje osobnosti či koučink, potřebujete relevantní znalosti – absolvujte kurz Kouč rozvoje osobnosti, nebo NLP kouč. Pokud chcete koučinkem rozšířit portfolio svých služeb, absolvujte pětidenní kurz Kouč.

Občanský zákoník mluví v toto ohledu jasně:

„Kdo se veřejně nebo ve styku s jinou osobou přihlásí k odbornému výkonu jako příslušník určitého povolání nebo stavu, dává tím najevo, že je schopen jednat se znalostí a pečlivostí, která je s jeho povoláním nebo stavem spojena. Jedná-li bez této odborné péče, jde to k jeho tíži.“

TIP: Čtěte článek, který vám podrobně představí, jak se stát koučem/kou v ČR.

Nedělejte stejnou chybu jako většina mých spolužaček a spolužáků z koučovacích kurzů. Na začátku investovali obrovské sumy do svého vzdělání a následně zjistili, že to je málo. A koučovat tak nikdy ani nezačali.

Své dovednosti stavte jako puzzle nebo schody. Objednejte si nejdříve kvalitní na praxi postavený startovací kurz. Díky získanému know-how získáte první klientelu, a tím si vyděláte na další výcvik (pokud budete chtít svou kvalifikaci dále zvyšovat).

Dobrého kouče či koučku z vás neudělá žádné razítko, ale především kvalitní příprava a praxe. To, co se naučíte, ihned praktikujte.

Nečekejte na AŽ a na POTOM. Z tohoto úhlu pohledu nikdy nebudete dokonalí – vždycky budete mít pocit, že ještě něco momentálně neumíte (váš obzor se bude neustále posouvat).

Máte jinou otázku? Napište mi »

Vyberte si váš kurz

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby