POZOR: Nová inovovaná podoba koučovacího výcviku AKOR (velký důraz na rozvoj osobního talentu) – startuje již v květnu 2024. Aktuálně zbývají již jen 3 místa. Přihlaste se ZDE:-) 

Reference – osobní koučink

Přečtěte si, jak konkrétně změnil osobní koučink profesní a osobní život mých klientů.


Osobní koučink mi zvedl sebevědomí

„Jelikož jsem se ocitla ve svém životě tam, odkud jsem sama v té době nevěděla, jak se dostat, můj kamarád mi doporučil Markétu. Po prvním sezení jsem věděla, že je to člověk, který mi může  pomoci najít cestu, jak být opět šťastná a spokojená.

S Markétou jsem necelý rok spolupracovala formou osobního koučinku, neuvěřitelně mě to posunulo v získáni zdravého sebevědomí, býti silnějším člověkem, a hlavně mi pomohla najít odpovědi na otázky, které se týkaly mého života… Je super a vřele doporučuji.“

– Ing. Markéta Brychtová, Brno

Zvládla jsem těžké životní situace

„S Markétou spolupracuji už více než rok, a to především formou osobního koučinku. Díky našemu setkávání jsem za to období vyzrála, osobnostně vyrostla a naučila se dívat na lidi a vztahy z jiné perspektivy.

Za Markétina odborného, a přitom lidského vedení, jsem také zvládla těžké životní situace, vytěžila z nich to nejlepší, co se dalo a posunula jsem se o mílové kroky blíže ke šťastnému životu.“

– Mgr. Šárka Kotolanová, VIP Consultant, Brno

Zažil jsem obrovský pokrok, rozvoj a zklidnění

„Spolupráce s Markétou je pro mě neuvěřitelná životní zkušenost. Za sedm měsíců jsem díky dobře mířeným otázkám a mnoha různým technikám a cvičením absolvovaným v rámci individuálních konzultací i cyklu skupinových workshopů zažil obrovský pokrok, rozvoj a zklidnění nejen v osobním, ale i v pracovním životě.

Mnoho záměrů a nápadů tiše dřímalo někde „vzadu v hlavě“ a teď nejen, že jsem připraven s nimi aktivně pracovat, ale jsem mnohem citlivější a vnímavější vůči dalším příležitostem a ať se děje co se děje, tak mám sebe i svůj život  pod kontrolou.

Napsat toho můžu ještě mnoho, ale jak se říká – kdo nezažil nepochopí. Vřele doporučuji!“

– Ing. Martin Pivoda, Business navigator, Brno


Poptávka osobního koučinku

Zajímá vás osobní koučink? Vyplňte a odešlete následují formulář.

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby