POZOR: Z důvodu velmi problematické aktuální společenské situace jsem pozastavila konání všech prezenčních výcviků a kurzů. Jejich opětovný rozjezd lze očekávat nejdříve v lednu 2022. Aktuálně zbývá už jen posledních pár volných míst ve výcvicích startujících na jaře 2022. Přihlaste se ZDE»

osobní koučinkOblasti osobního koučinku

Zjistěte, jaké životní situace můžete úspěšně vyřešit pomocí osobního koučinku a zajistit si lepší a spokojenější život.


Životní změna

Problém: Potřebujete v životě udělat změnu, ale nevíte jakou, nebo jak ji provést, či se změn v životě bojíte.

Řešení: Prostřednictvím osobního koučinku si srovnáte své priority a ujasníte si, co je pro vás v životě vlastně podstatné. Sami pak snadno zjistíte, jakou konkrétní změnu ve svém životě potřebujete provést.

Skleslost a ztráta rovnováhy

Problém: V tomto období se cítíte sklesle a bez životní rovnováhy.

Řešení: Koučink vám pomůže nalézt váš vlastní způsob, jak znovu nabýt ztracenou rovnováhu. Naučím vás technikám zklidnění, eliminaci stresu a zlepšení nálady. Postupně opět najdete smysl svého života a radost.

Rozchod/rozvod

Problém: Nevíte, jak se máte vyrovnat s rozchodem nebo rozvodem.

Řešení: Projdeme spolu jednotlivými fázemi, v nichž se postupně vyrovnáte se ztrátou ve svém životě. Tuto skutečnost se naučíte vidět jako příležitost k novému začátku ve vašem životě.

Úzkost a strach

Problém:  Svírá se vám hrdlo, protože cítíte úzkost. Cítíte strach až v žaludku. Lapáte po dechu ve stavech paniky.

Řešení: Naučím vás techniky, jimiž úspěšně zkrotíte  stavy úzkosti, strachu a paniky. Navíc jim budete schopni předcházet, protože vás naučím, jak ve svém životě eliminovat stres. Srovnáte si své priority a najdete zpět svou rovnováhu.

TIP: Věnujte osobní koučink formou dárkového poukazu » vyberte poukaz.

Úspěch v práci

Problém: Chcete vydělávat více peněz, ale nedaří se vám to. Chcete změnit práci, ale nevíte, co byste chtěli dělat.

Řešení: Díky osobního koučinku objevíte svůj skrytý potenciál, rozšíříte své možnosti a najdete způsoby, jak zrealizovat své nápady.

Stres, nervy, nemoci

Problém: Cítíte se být ve stresu? Jste „vynervovaní“? Jste často nemocní?

Řešení: Naučím vás techniku, jak se rychle uklidnit. A společně pro vás najdeme nejvhodnější metodu, jak přinést do vašeho života opět klid a pohodu z dlouhodobého hlediska. Společně se pokusíme se odhalit psychickou příčinu vašich nemocí, abyste se opět cítili zdraví.

Sebevědomí

Problém: Cítíte, že máte nízké sebevědomí a chcete ho zvýšit.

Řešení: Naučím vás techniky pro modelaci vlastností. Díky koučinku se začnete vidět jinýma očima. Přijmete sami sebe a naučíte se ve společnosti, práci či byznysu zdravě prosazovat.

Ovládání emocí

Problém: Neumíte ovládnout své emoce a chcete se je naučit zvládat ve všech životních situacích.

Řešení: Během osobního koučinku vás naučím techniky pro modelaci emocí. Zjistíte, jak v různých situacích rychle nalézt pocit klidu, pohody a vyrovnanosti.

Hledání partnera

Problém: Stále nemůžete najít toho pravého/tu pravou. Ve vašem stávajícím vztahu vám to skřípe.

Řešení: Naučíte se odstranit chyby, které jste až dosud dělal/a. Najdete si svou vlastní cestu ze samoty. Naučíte se komunikovat tak, aby druhý chápal, co mu skutečně chcete sdělit.

Lepší komunikace

Problém: V komunikaci s ostatními lidmi se necítíte pevní v kramflecích a chcete svou schopnost komunikace zlepšit.

Řešení: Odstraníte chyby, které jste až dosud v komunikaci dělali, a naučíte se komunikovat tak, aby druzí chápali, co jim skutečně chcete sdělit.


„Jelikož jsem se ocitla ve svém životě tam, odkud jsem sama v té době nevěděla, jak se dostat, můj kamarád mi doporučil Markétu. Po prvním sezení jsem věděla, že je to člověk, který mi může  pomoct najít cestu, jak být opět šťastná a spokojená.

S Markétou jsem necelý rok spolupracovala formou osobního koučinku, neuvěřitelně mě to posunulo v získáni zdravého sebevědomí, býti silnějším člověkem, a hlavně mi pomohla najít odpovědi na otázky, které se týkaly mého života… Je super a vřele doporučuji.“

– Ing. Markéta Brychtová


Poptávka osobního koučinku

Zajímá vás osobní koučink? Vyplňte a odešlete následují formulář.

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby