POZOR: Historicky poslední možnost užít si výcvik KOUČ ROZVOJE OSOBNOSTI ve stávající podobě (plný technik NLP) a ceně ve skupině startující již v BŘEZNU 2024 (aktuálně zbývají 3 místa). Přihlaste se ZDE:-) 

osobní koučinkJak koučink probíhá

Chcete vědět, jak funguje osobní koučink? Zjistěte, jakých 5 kroků vás dělí od spokojenějšího života.


Jaká je role kouče/koučky

Nebudu vám radit, ani určovat, jak máte žít. Jsem vaše průvodkyně a podporovatelka. Naše postavení je rovnocenné. Náš vztah je založen na smlouvě.

Budu vám klást otázky, abyste si sami uvědomili, kdo jste, co chcete a jak toho chcete dosáhnout. A na této cestě vás budu podporovat.

Jsem odbornice na metody a techniky rozvoje osobnosti. A proto vás naučím postupům, které vás v dosažení vašich cílů podpoří.

Forma a místo koučinku

Na co s můžete těšit? Na diskrétnost a absolutní soukromí, příjemnou atmosféru, pohodu a individuální přístup.

Vyberte si formu individuálního koučinku – může jít o tematické sezení, nebo o dlouhodobou spolupráci.

Osobní koučink probíhá v bezpečí mé kanceláře.


5 kroků osobního koučinku

Osobní koučink je proces, na jehož konci je lepší život, posun limitů a rozvoj osobního potenciálu. Projdeme spolu těmito pěti fázemi:

KROK 1

Na prvním společném sezení budete volně mluvit o tom, co chcete změnit, posunout, nebo co vás trápí. Já budu své otázky cílit tak, abych rozkryla podstatu. Nikdo nejsme stejní, a proto můj přístup není unifikovaný, společně zvolíme vhodnou metodu pro postup řešení právě pro vás.

KROK 2

Během dalších sezení si sami najdete to, co ve vašem životě nefunguje, co se opakuje, a sami určíte, co už dál ve svém v životě nechcete, co chcete změnit. Pochopíte, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Dále se naučíte pracovat s emocemi, lépe komunikovat, zvládat stres a posouvat limity možného. Odhalíte svůj jedinečný talent a silné stránky.

KROK 3

Postupně si srovnáte své cílenaleznete způsoby, jak jich úspěšně dosáhnout. Já vám budu po celou dobu realizace těchto cílů oporou.

KROK 4

Váš život a přístup k němu se postupně začne měnit. Zjistíte, že se vám věci přestávají dít a svou realitu si vytváříte vy sami.

KROK 5

Budete odvážnější a spokojenější. Váš život se změní v mnoha oblastech. Jedním z vedlejších efektů koučinku bude pravděpodobně i zlepšení vašeho zdraví.


„Spolupráce s Markétou je pro mě neuvěřitelná životní zkušenost. Za sedm měsíců jsem díky dobře mířeným otázkám a mnoha různým technikám a cvičením absolvovaným v rámci individuálních konzultací i cyklu skupinových workshopů zažil obrovský pokrok, rozvoj a zklidnění nejen v osobním, ale i v pracovním životě.

Mnoho záměrů a nápadů tiše dřímalo někde „vzadu v hlavě“ a teď nejen, že jsem připraven s nimi aktivně pracovat, ale jsem mnohem citlivější a vnímavější vůči dalším příležitostem a ať se děje co se děje, tak mám sebe i svůj život  pod kontrolou.

Napsat toho můžu ještě mnoho, ale jak se říká – kdo nezažil nepochopí. Vřele doporučuji!“

– Ing. Martin Pivoda, Business navigator, Brno


Cena koučinku

Zjistěte, jak málo stačí k tomu, abyste se ve svém životě cítili lépe.

BONUS: S osobním koučinkem ZDARMA získáváte trénink na přístrojích AVS  a BIOFEEDBACK MINI.

Délka koučinku Cena
1 hodina 1 000 Kč
1,5 hodiny 1 500 Kč
3 hodiny 3 000 Kč
10 x 1,5 hodiny 10 000 Kč

TIP: Věnujte osobní koučink formou dárkového poukazu » vyberte poukaz.


Poptávka osobního koučinku

Zajímá vás osobní koučink? Vyplňte a odešlete následují formulář.

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby