POZOR: Z důvodu velmi problematické aktuální společenské situace jsem pozastavila konání všech prezenčních výcviků a kurzů. Jejich opětovný rozjezd lze očekávat nejdříve v lednu 2022. Aktuálně zbývá už jen posledních pár volných míst ve výcvicích startujících na jaře 2022. Přihlaste se ZDE»

osobní koučinkJak koučink probíhá

Chcete vědět, jak funguje osobní koučink? Zjistěte, jakých 5 kroků vás dělí od spokojenějšího života.


Jaká je role kouče/koučky

Nebudu vám radit, ani určovat, jak máte žít. Jsem vaše průvodkyně a podporovatelka. Naše postavení je rovnocenné. Náš vztah je založen na smlouvě.

Budu vám klást otázky, abyste si sami uvědomili, kdo jste, co chcete a jak toho chcete dosáhnout. A na této cestě vás budu podporovat.

Jsem odbornice na metody a techniky rozvoje osobnosti. A proto vás naučím postupům, které vás v dosažení vašich cílů podpoří.

Forma a místo koučinku

Na co s můžete těšit? Na diskrétnost a absolutní soukromí, příjemnou atmosféru, pohodu a individuální přístup.

Vyberte si formu individuálního koučinku – může jít o tematické sezení, nebo o dlouhodobou spolupráci.

Osobní koučink probíhá v bezpečí mé kanceláře.


5 kroků osobního koučinku

Osobní koučink je proces, na jehož konci je lepší život, posun limitů a rozvoj osobního potenciálu. Projdeme spolu těmito pěti fázemi:

KROK 1

Na prvním společném sezení budete volně mluvit o tom, co chcete změnit, posunout, nebo co vás trápí. Já budu své otázky cílit tak, abych rozkryla podstatu. Nikdo nejsme stejní, a proto můj přístup není unifikovaný, společně zvolíme vhodnou metodu pro postup řešení právě pro vás.

KROK 2

Během dalších sezení si sami najdete to, co ve vašem životě nefunguje, co se opakuje, a sami určíte, co už dál ve svém v životě nechcete, co chcete změnit. Pochopíte, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Dále se naučíte pracovat s emocemi, lépe komunikovat, zvládat stres a posouvat limity možného. Odhalíte svůj jedinečný talent a silné stránky.

KROK 3

Postupně si srovnáte své cíle a naleznete způsoby, jak jich úspěšně dosáhnout. Já vám budu po celou dobu realizace těchto cílů oporou.

KROK 4

Váš život a přístup k němu se postupně začne měnit. Zjistíte, že se vám věci přestávají dít a svou realitu si vytváříte vy sami.

KROK 5

Budete odvážnější a spokojenější. Váš život se změní v mnoha oblastech. Jedním z vedlejších efektů koučinku bude pravděpodobně i zlepšení vašeho zdraví.


„Spolupráce s Markétou je pro mě neuvěřitelná životní zkušenost. Za sedm měsíců jsem díky dobře mířeným otázkám a mnoha různým technikám a cvičením absolvovaným v rámci individuálních konzultací i cyklu skupinových workshopů zažil obrovský pokrok, rozvoj a zklidnění nejen v osobním, ale i v pracovním životě.

Mnoho záměrů a nápadů tiše dřímalo někde „vzadu v hlavě“ a teď nejen, že jsem připraven s nimi aktivně pracovat, ale jsem mnohem citlivější a vnímavější vůči dalším příležitostem a ať se děje co se děje, tak mám sebe i svůj život  pod kontrolou.

Napsat toho můžu ještě mnoho, ale jak se říká – kdo nezažil nepochopí. Vřele doporučuji!“

– Ing. Martin Pivoda, Business navigator, Brno


Cena koučinku

Zjistěte, jak málo stačí k tomu, abyste se ve svém životě cítili lépe.

BONUS: S osobním koučinkem ZDARMA získáváte trénink na přístrojích AVS  a BIOFEEDBACK MINI.

Délka koučinku Cena
1 hodina 1 000 Kč
1,5 hodiny 1 500 Kč
3 hodiny 3 000 Kč
10 x 1,5 hodiny 10 000 Kč

TIP: Věnujte osobní koučink formou dárkového poukazu » vyberte poukaz.


Poptávka osobního koučinku

Zajímá vás osobní koučink? Vyplňte a odešlete následují formulář.

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby