POZOR: Uvolnila se 2 místa ve výcviku NLP KOUČ se startem již v ZÁŘÍ 2022. Přihlaste se zde: NLP KOUČ

osobní koučinkCo mi osobní koučink přinese

Zjistěte, jak vám osobní koučink pomůže k tomu, abyste dosáhli svých cílů, cítili se lépe, byli vyrovnanější a úspěšnější. Věnuji se individuálnímu koučinku (životnímu, výkonnostnímu, profesnímu, mentálnímu, koučinku rozvoje podnikání, vztahovému koučinku…) a tréninku zvládání stresu.


Odstraníte problémy

Ať už máte jakékoli problémy, osobní koučink vám pomůže nastavit svou mysl na aktivní přístup, což je základním předpokladem pro jejich řešení.

Zlepšíte všechny oblasti života

Změnou přístupu a způsobu myšlení dojde ke zlepšení vašeho života ve všech jeho oblastech: práce, zdraví, vztahy, peníze, trávení volného času…

Získáte kontrolu nad životem

Osobní koučink vás naučí, jak aktivně vytvářet realitu svého života. Zjistíte, že o tom, jestli máte nebo nemáte úspěch (ve všech oblastech života), rozhodujete především vy sami.

Zlepšíte svůj zdravotní stav

Naučíte se lépe vypořádávat se svými emocemi a vnitřními stavy. Posílíte svou osobní odpovědnost. Vedlejším účinkem tohoto procesu je mimo jiné i zlepšení vašeho zdravotního stavu.

TIP: Věnujte osobní koučink formou dárkového poukazu » vyberte poukaz.

Budete se cítit lépe

Osobní koučink vám pomůže nalézt vnitřní rovnováhu, pocit spokojenosti a radosti ze života.

Získáte sebevědomí, odhalíte svůj jedinečný talent

K úspěchu v osobním i profesním životě je potřeba zdravé sebevědomí. Koučink vám pomůže zvýšit sebevědomí a nalézt svou vlastní hodnotu. Odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky a osobní talent.

Splníte si své cíle

Koučink vám pomůže ke zvýšení vašeho potenciálu. Najdete nové možnosti a cesty a splníte si své cíle.

Dokážete toho víc

Dozvíte se, jak funguje lidský mozek a lidská psychika. Naučíte se, jak posunout limity momentálně nemožného.


„S Markétou spolupracuji už více než rok, a to především formou osobního koučinku. Díky našemu setkávání jsem za to období vyzrála, osobnostně vyrostla a naučila se dívat na lidi a vztahy z jiné perspektivy.

Za Markétina odborného, a přitom lidského vedení, jsem také zvládla těžké životní situace, vytěžila z nich to nejlepší, co se dalo a posunula jsem se o mílové kroky blíže ke šťastnému životu.“

– Mgr. Šárka Kotolanová


Poptávka osobního koučinku

Zajímá vás osobní koučink? Vyplňte a odešlete následují formulář.

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby