POZOR: Uvolnilo se 1 místo ve výcviku KOUČ ROZVOJE OSOBNOSTI je ve skupině startující v LISTOPADU 2023. Ve skupině startující v LEDNU 2024 zbývají poslední 2 volná místa. Přihlaste se ZDE:-) 

kurzy osobního rozvojeKurzy osobního rozvoje

Hledáte kvalitní a prověřené kurzy, které vás naučí velkému množství technik a konkrétních postupů v oblasti osobního rozvoje?


3 dobré důvody pro moje kurzy

  • Nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje
  • Kurzy jsou orientovány na využití dovedností ve vaší praxi
  • Garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky

Na kurzu se o vás dobře postarám

Kurzy se konají v samotném centru Brna (Slovákova 11). Pouhých 6 minut MHD (nebo 18 minut pěšky) od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť.

Během kurzů máte k dispozici příjemné občerstvení primárně z lokální produkce (koláče, pomazánky, pečivo, zeleninu, ovoce, vodu, čaje, několik druhů káv…).

Dostanete ode mě studijní podklady, testy, e-booky, pracovní sešity, bloky, tužky a další pomůcky.

TIP: Máte ke kurzům a workshopům otázku? Přejděte do části Nejčastější otázky a odpovědi.

Vyberte si váš kurz osobního rozvoje

kurz-osobniho-rozvoje-posilovna-mysliNové nástroje pro koučink a sebekoučink

Prožijete něco výjimečného a v přímém přenosu zažijete hmatatelnou změnu ve svém životě. Čeká na vás velké množství nových technik pro koučink a sebekoučink v oblasti vztahů, sebevědomí, rovnováhy, radosti, osobního rozvoje a posunu dovedností.

kurz-sam-sobe-koucemTřídenní kurz NLP

Mimořádně užitečný a praktický kurz NLP a NEW CODE NLP vycházející z aktuálních trendů neurolingvistického programování. Naučte se dovednosti, které v ČR ovládá málokdo.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi výcvikem Kouč, Třídenním kurzem NLP a kurzem Nové nástroje pro koučink a sebekoučink?

Kurz Nové nástroje pro koučink a sebekoučink vás naučí mnoha rozličným v ČR jen málo známým nástrojům z mnoha směrů. Tento kurz významně rozšiřuje platformu vzdělání koučů a kouček (trenérů a trenérek, lektorů a lektorek, manažerů a manažerek a všech, jejichž profese je založena na kontaktu s lidmi).

Třídenní kurz NLP je program zaměřený výhradně na aktuální NLP a NEW CODE NLP. Jde o mimořádně efektivní a rychle osvojitelné postupy pro posun komunikačních schopností, rozvoj kreativního myšlení a změnu chování. Těžištěm těchto technik je zjednodušeně řečeno práce se sugescí a vizualizací.

TIP: Tyto kurzy skvěle doplňují metodiku koučůtrenérůlektorů.

Sebezkušenostní výcvik Kouč se primárně zaměřuje na rozvoj základních koučovacích a sebe-koučovacích dovedností. Učí otáčet pozornost od problému směrem k jeho efektivnímu řešení. Metodika tohoto výcviku výrazně zlepšuje komunikační dovednosti a rozšiřuje dovednosti všem, kdo se chtějí zlepšit v přímém kontaktu s lidmi.

Jakou akreditaci potřebuji, když chci podnikat jako kouč nebo poradce osobního rozvoje?

Pokud chcete v ČR podnikat jako kouč/ka na volnou živnost, nepotřebujete žádnou specifickou akreditaci (i když různé akreditační společnosti často uvádějí opak). Akreditace vám však mohou pomoci z marketingového hlediska. Zejména pokud se chcete orientovat na korporátní klientelu.

  • Nejčastější zmiňovanou akreditací koučů v ČR je mezinárodní akreditace ICF.
  • Mé výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a  NLP kouč jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikace pro profesi kouč/koučka. Mé koučovací výcviky výrazně přesahují metodicky rámec koučinku a nezapadají tak pod administrativní vymezení ICF.
  • Dále jsou mé koučovací kurzy certifikovány systémem AKOR®.

Čtěte etický a profesní kodex AKOR »

Chci se stát koučem nebo poradcem v oblasti rozvoje osobnosti? Co pro to potřebuji?

Pokud chcete podnikat jako kouč/koučka či poradce/poradkyně v oblasti rozvoje osobnosti, potřebujete živnostenský list (volná činnost).

Abyste mohli poskytovat poradenství v oblasti rozvoje osobnosti či koučink, potřebujete relevantní znalosti. U mě můžete  absolvovat buď tříměsíční profesní výcvik Kouč rozvoje osobnosti, nebo desetiměsíční výukový program NLP kouč.

Občanský zákoník mluví v toto ohledu jasně:

„Kdo se veřejně nebo ve styku s jinou osobou přihlásí k odbornému výkonu jako příslušník určitého povolání nebo stavu, dává tím najevo, že je schopen jednat se znalostí a pečlivostí, která je s jeho povoláním nebo stavem spojena. Jedná-li bez této odborné péče, jde to k jeho tíži.“

TIP: Čtěte článek, který vám podrobně představí, jak se stát koučem/kou v ČR.

Nedělejte stejnou chybu jako většina mých spolužaček a spolužáků z koučovacích kurzů. Na začátku investovali obrovské sumy do svého vzdělání a následně zjistili, že to je málo. A koučovat tak nikdy ani nezačali.

Své dovednosti stavte jako puzzle nebo schody. Objednejte si nejdříve kvalitní na praxi postavený startovací kurz. Díky získanému know-how získáte první klientelu, a tím si vyděláte na další výcvik (pokud budete chtít svou kvalifikaci dále zvyšovat).

Dobrého kouče či koučku z vás neudělá žádné razítko, ale především kvalitní příprava a praxe. To, co se naučíte, ihned praktikujte.

Nečekejte na AŽ a na POTOM. Z tohoto úhlu pohledu nikdy nebudete dokonalí – vždycky budete mít pocit, že ještě něco momentálně neumíte (váš obzor se bude neustále posouvat).

Jaký je rozdíl mezi kurzy Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč?

Velmi jednoduše se dá říct, že pětidenní výcvik Kouč je koncipován jako základní koučovací výcvik pro kohokoli, kdo se chce v životě posunout v komunikačních, řídících a sebe-řídících dovednostech.

Metodika tohoto výcviku výrazně obohacuje a rozšiřuje dovednosti u všech profesí postavených na přímém kontaktu s lidmi. Tento výcvik neobsahuje know-how pro vybudování koučovací praxe. U tohoto výcviku je posílena složka seberozvoje.

Devítidenní výcvik Kouč rozvoje osobnosti je postaven především jako kompletní výcvik pro start koučovací praxe. Obsahuje metodiku pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování koučovací praxe. Jde o nejprodávanější výcvik z mé nabídky.

Devítidenní exkluzivní výcvik NLP kouč je vytvořen jednak jako profesní výcvik pro start praxe NLP koučů a kouček a zároveň si ho kupují lidé, kteří chtějí významně obohatit svůj život a rozšířit své dovednosti pro práci s lidmi.

Jako jediný na trhu se tento výcvik neorientuje jen na jeden NLP směr, obsahuje syntézu několika aktuálních směrů sestavenou podle kritéria toho, co v reálné praxi funguje nejvíc. Výcvik obsahuje vše pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování NLP koučovací praxe.

Jaký je rozdíl mezi výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč oproti jiným výcvikům na českém trhu?

Všechny 3 koučovací výcviky se orientují na praxi a na to, co praxe skutečně obnáší. Jejich základním stavebním kamenem je vždy praktický trénink. Výcviky šetří váš čas, vše v nich je provázáno, každá minuta směřuje k vašemu pokroku. Žádná prázdná teorie, kterou můžete nastudovat doma. Výcviky se individuálně věnují vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Probíhají v malé skupině do 13 účastníků. Všechny tři koučovací výcviky posilují vaši osobní jedinečnost. Propojují vaše dosavadní zkušenosti s novou metodikou.

Mé koučovací výcviky nejsou (oproti jiným na trhu) omezeny jen na jednu metodu či jeden směr, jejich výhodou je nadstandardně široký metodický záběr řízený kritériem toho, co v reálné praxi skutečně funguje. V rámci výcviku Kouč osobního rozvoje a NLP kouč obdržíte i kompletní KNOW-HOW, které vám umožní otevřít si úspěšnou praxi.

Ke všem cvičením dostáváte efektivní zpětnou vazbu, která skutečně posouvá. Můj přístup je otevřený a podporující. Mou životní filozofií je sdílení. Všechny tři výcviky obsahují nadstandardně velké množství studijních materiálů a mají propracovaný systém návazné podpory (supervize, pomoc s propagací, konceční rozvojivý plán atd.). Záleží mi na vaší pohodě během výcviku, proto se o vás během výcviku dobře starám.

Všechny tři výcviky jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikace k profesi kouče.


Máte jinou otázku? Napište mi »


© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby