POZOR: Od konce ledna 2022 dojde ke zdražení všech koučovacích výcviků v průměru o 5.000,- Kč. Při přihlášení nyní garantuji stávající cenu. Aktuálně zbývá už jen posledních pár volných míst ve výcvicích startujících v první polovině roku 2022. Přihlaste se ZDE»

kurzy osobního rozvojeKurzy osobního rozvoje

Hledáte kvalitní a prověřené kurzy, které vás naučí velkému množství technik a konkrétních postupů v oblasti osobního rozvoje?


3 dobré důvody pro moje kurzy

  • Nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje
  • Kurzy jsou orientovány na využití dovedností ve vaší praxi
  • Garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky

Vyberte si svůj kurz

Na kurzu se o vás dobře postarám

Kurzy se konají v samotném centru Brna (Slovákova 11). Pouhých 6 minut MHD (nebo 18 minut pěšky) od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť.

Během kurzů máte k dispozici příjemné občerstvení primárně z lokální produkce (koláče, pomazánky, pečivo, zeleninu, ovoce, vodu, čaje, několik druhů káv…).

Dostanete ode mě studijní podklady, testy, e-booky, pracovní sešity, bloky, tužky a další pomůcky.


TIP: Máte ke kurzům a workshopům otázku? Přejděte do části Nejčastější otázky a odpovědi.

Vyberte si váš kurz osobního rozvoje

kurz-osobniho-rozvoje-posilovna-mysliNové nástroje pro koučink a sebekoučink

Prožijete něco výjimečného a v přímém přenosu zažijete hmatatelnou změnu ve svém životě. Čeká na vás velké množství nových technik pro koučink a sebekoučink v oblasti vztahů, sebevědomí, rovnováhy, radosti, osobního rozvoje a posunu dovedností.

Zjistěte více

kurz-sam-sobe-koucemTřídenní kurz NLP

Mimořádně užitečný a praktický kurz NLP a NEW CODE NLP vycházející z aktuálních trendů neurolingvistického programování. Naučte se dovednosti, které v ČR ovládá málokdo.

Zjistěte více

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi výcvikem Kouč, Třídenním kurzem NLP a kurzem Posilovna mysli?

Kurz Posilovna mysli vás naučí mnoha rozličným technikám rozvoje osobnosti (rychlé čtení, autohypnóza, eliminace bolesti technikami postavenými na sugesci…) se zaměřením zejména na vlastní rozvoj. Jeho cílem je posun limitů.

Třídenní kurz NLP je program zaměřený výhradně na aktuální NLP a NEW CODE NLP a to hned z několika směrů. Jde o mimořádně efektivní a rychle osvojitelné postupy pro posun komunikačních schopností, rozvoj kreativního myšlení a změnu chování.

TIP: Tyto kurzy skvěle doplňují metodiku koučůtrenérůlektorů.

Sebezkušenostní výcvik Kouč se primárně zaměřuje na rozvoj koučovacích a sebe-koučovacích dovedností. Metodika tohoto výcviku výrazně zlepšuje komunikační dovednosti a rozšiřuje dovednosti všem, kdo se chtějí zlepšit v přímém kontaktu s lidmi.

Jakou akreditaci potřebuji, když chci podnikat jako kouč nebo poradce osobního rozvoje?

Pokud chcete v ČR podnikat jako kouč/ka na volnou živnost, nepotřebujete žádnou specifickou akreditaci (i když různé akreditační společnosti často uvádějí opak). Akreditace vám však mohou pomoci z marketingového hlediska. Zejména pokud se chcete orientovat na korporátní klientelu.

  • Nejčastější zmiňovanou akreditací koučů v ČR je mezinárodní akreditace ICF.
  • Mé výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a  NLP kouč jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikace pro profesi kouč/koučka. Mé koučovací výcviky výrazně přesahují metodicky rámec koučinku a nezapadají tak pod administrativní vymezení ICF.
  • Dále jsou mé koučovací kurzy certifikovány systémem AKOR®.

Čtěte etický a profesní kodex AKOR »

Chci se stát koučem nebo poradcem v oblasti rozvoje osobnosti? Co pro to potřebuji?

Pokud chcete podnikat jako kouč/koučka či poradce/poradkyně v oblasti rozvoje osobnosti, potřebujete živnostenský list (volná činnost).

Abyste mohli poskytovat poradenství v oblasti rozvoje osobnosti či koučink, potřebujete relevantní znalosti. U mě můžete  absolvovat buď tříměsíční profesní výcvik Kouč rozvoje osobnosti, nebo desetiměsíční výukový program NLP kouč.

Občanský zákoník mluví v toto ohledu jasně:

„Kdo se veřejně nebo ve styku s jinou osobou přihlásí k odbornému výkonu jako příslušník určitého povolání nebo stavu, dává tím najevo, že je schopen jednat se znalostí a pečlivostí, která je s jeho povoláním nebo stavem spojena. Jedná-li bez této odborné péče, jde to k jeho tíži.“

TIP: Čtěte článek, který vám podrobně představí, jak se stát koučem/kou v ČR.

Nedělejte stejnou chybu jako většina mých spolužaček a spolužáků z koučovacích kurzů. Na začátku investovali obrovské sumy do svého vzdělání a následně zjistili, že to je málo. A koučovat tak nikdy ani nezačali.

Své dovednosti stavte jako puzzle nebo schody. Objednejte si nejdříve kvalitní na praxi postavený startovací kurz. Díky získanému know-how získáte první klientelu, a tím si vyděláte na další výcvik (pokud budete chtít svou kvalifikaci dále zvyšovat).

Dobrého kouče či koučku z vás neudělá žádné razítko, ale především kvalitní příprava a praxe. To, co se naučíte, ihned praktikujte.

Nečekejte na AŽ a na POTOM. Z tohoto úhlu pohledu nikdy nebudete dokonalí – vždycky budete mít pocit, že ještě něco momentálně neumíte (váš obzor se bude neustále posouvat).

Jaký je rozdíl mezi kurzy Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč?

Velmi jednoduše se dá říct, že pětidenní výcvik Kouč je koncipován jako základní koučovací výcvik pro kohokoli, kdo se chce v životě posunout v komunikačních, řídících a sebe-řídících dovednostech.

Metodika tohoto výcviku výrazně obohacuje a rozšiřuje dovednosti u všech profesí postavených na přímém kontaktu s lidmi. Tento výcvik neobsahuje know-how pro vybudování koučovací praxe. U tohoto výcviku je posílena složka seberozvoje.

Devítidenní výcvik Kouč rozvoje osobnosti je postaven především jako kompletní výcvik pro start koučovací praxe. Obsahuje metodiku pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování koučovací praxe. Jde o nejprodávanější výcvik z mé nabídky.

Devítidenní exkluzivní výcvik NLP kouč je vytvořen jednak jako profesní výcvik pro start praxe NLP koučů a kouček a zároveň si ho kupují lidé, kteří chtějí významně obohatit svůj život a rozšířit své dovednosti pro práci s lidmi.

Jako jediný na trhu se tento výcvik neorientuje jen na jeden NLP směr, obsahuje syntézu několika aktuálních směrů sestavenou podle kritéria toho, co v reálné praxi funguje nejvíc. Výcvik obsahuje vše pro práci s klienty, sebe-rozvojovou část a dále i cenné know-how pro vybudování NLP koučovací praxe.

Jaký je rozdíl mezi výcviky Kouč, Kouč rozvoje osobnosti a NLP kouč oproti jiným výcvikům na českém trhu?

Všechny 3 koučovací výcviky se orientují na praxi a na to, co praxe skutečně obnáší. Jejich základním stavebním kamenem je vždy praktický trénink. Výcviky šetří váš čas, vše v nich je provázáno, každá minuta směřuje k vašemu pokroku. Žádná prázdná teorie, kterou můžete nastudovat doma. Výcviky se individuálně věnují vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Probíhají v malé skupině do 12 účastníků. Všechny tři koučovací výcviky posilují vaši osobní jedinečnost. Propojují vaše dosavadní zkušenosti s novou metodikou.

Mé koučovací výcviky nejsou (oproti jiným na trhu) omezeny jen na jednu metodu či jeden směr, jejich výhodou je nadstandardně široký metodický záběr řízený kritériem toho, co v reálné praxi skutečně funguje. V rámci výcviku Kouč osobního rozvoje a NLP kouč obdržíte i kompletní KNOW-HOW, které vám umožní otevřít si úspěšnou praxi.

Ke všem cvičením dostáváte efektivní zpětnou vazbu, která skutečně posouvá. Můj přístup je otevřený a podporující. Mou životní filozofií je sdílení. Všechny tři výcviky obsahují nadstandardně velké množství studijních materiálů a mají propracovaný systém návazné podpory. Záleží mi na vaší pohodě během výcviku, proto se o vás během výcviku dobře starám.

Všechny tři výcviky jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikace k profesi kouče. Součástí každého výcviku je vždy 1,5 hodiny individuálního koučinku.

Máte jinou otázku? Napište mi »

Vyberte si váš kurz

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby