kurzy osobního rozvojeKurzy osobnostního rozvoje

Hledáte kvalitní a prověřené kurzy, které vás naučí velkému množství technik a konkrétních postupů v oblasti osobního rozvoje?


3 dobré důvody pro moje kurzy

  • Nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje
  • Kurzy jsou orientovány na využití dovedností ve vaší praxi
  • Garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky

Vyberte si svůj kurz

Na kurzu se o vás dobře postarám

Kurzy se konají v samotném centru Brna (Údolní 5). Pouhých 6 minut MHD (nebo 12 minut pěšky) od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť.

Během kurzů máte k dispozici kvalitní občerstvení primárně z lokální produkce v kvalitě BIO (koláče, pomazánky, pečivo, zeleninu, ovoce, vodu, čaje, několik druhů káv…).

Dostanete ode mě studijní podklady, testy, audio nahrávky, e-booky, pracovní sešity, bloky, tužky a další pomůcky.


TIP: Máte ke kurzům a workshopům otázku? Přejděte do části Nejčastější otázky a odpovědi.


Vyberte si svůj kurz osobního rozvoje

kurz-kouc-rozvoje-osobnostiKouč osobního rozvoje

Absolvujte komplexní startovací výcvik pro kouče a koučky rozvoje osobnostiVýcvik je orientován na praxi včetně toho, jak prodat své služby. Po jeho absolvování budete moci ihned začít sami koučovat.

Zjistěte více

kurz-osobniho-rozvoje-posilovna-mysliPosilovna mysli

Posuňte limity své mysli a zažijte fascinující proměnu vašeho života. Nejkomplexnější výcvik technik osobního rozvoje v ČR je založen na nejnovějších poznatcích z oblasti učení a fungování mozku.

Zjistěte více

kurz-obchodni-dovednostiObchodní dovednosti pro 21. století

Naučte se postupy, které jsou ověřené v praxi a fungují. Odstraníte chyby, které nevidíte, a naučíte se novým komunikačním a prodejním dovednostem, díky nimž zvýšíte svou úspěšnost.

Zjistěte více

kurz-sam-sobe-koucemOsobní talent

Jednodenní kurz, jenž vám pomůže odhalit vaše silné stránky, váš osobní talent a jedinečnost. Začněte lépe využívat svůj potenciál.

Zjistěte více


Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi kurzy Kouč osobního rozvoje a Posilovna mysli?

Kurz Posilovna mysli vás naučí mnoha technikám rozvoje osobnosti se zaměřením zejména na vlastní rozvoj.

TIP: Tento výcvik skvěle doplňuje metodiku koučů, trenérů a lektorů.

Kurz Kouč osobního rozvoje je výcvik primárně orientovaný na koučovací praxi.

Zvažuji koupit přítelkyni jako dárek koučink. Profesně se ztratila a neví, jak dál. Je lepší individuální koučink, nebo kurz Osobní talent?

doporučuji kurz Osobní talent ve variantě s individuálním koučinkem za zvýhodněnou cenu.

V rámci kurzu se naučí specifickým technikám, které individuálně realizovat nelze. Individuální posun je kurzem umocněn.

Chci se stát koučem nebo poradcem v oblasti rozvoje osobnosti? Co pro to potřebuji?

Pokud chcete podnikat jako kouč či poradce v oblasti rozvoje osobnosti, potřebujete živnostenský list (volná činnost).

Abyste mohli poskytovat poradenství v oblasti rozvoje osobnosti či koučink, potřebujete relevantní znalosti – absolvujte kurz Kouč osobního rozvoje.

Občanský zákoník mluví v toto ohledu jasně:

„Kdo se veřejně nebo ve styku s jinou osobou přihlásí k odbornému výkonu jako příslušník určitého povolání nebo stavu, dává tím najevo, že je schopen jednat se znalostí a pečlivostí, která je s jeho povoláním nebo stavem spojena. Jedná-li bez této odborné péče, jde to k jeho tíži.“

Nedělejte stejnou chybu jako většina mých spolužaček a spolužáků z koučovacích kurzů. Na začátku investovali obrovské sumy do svého vzdělání a následně zjistili, že to je málo. A koučovat tak nikdy ani nezačali.

Své dovednosti stavte jako puzzle nebo schody. Objednejte si nejdříve kvalitní na praxi postavený startovací kurz. Díky získanému know-how získáte první klientelu, a tím si vyděláte na další výcvik (pokud budete chtít svou kvalifikaci dále zvyšovat).

Dobrého kouče či koučku z vás neudělá žádné razítko, ale především kvalitní příprava a praxe.  To, co se naučíte, ihned praktikujte. Nečekejte na AŽ a na POTOM. Z tohoto úhlu pohledu nikdy nebudete dokonalí – vždycky budete mít pocit, že ještě něco momentálně neumíte (váš obzor se bude neustále posouvat).

Jakou akreditaci potřebuji k podnikání jako poradce/kyně v oblasti rozvoje osobnosti či jako kouč/ka?

Pokud chcete v ČR podnikat jako kouč/ka na volnou živnost, nepotřebujete žádnou specifickou akreditaci (i když různé akreditační společnosti často uvádějí opak). Akreditace vám však mohou pomoci z marketingového hlediska. Zejména pokud se chcete orientovat na korporátní klientelu.

Nejčastější akreditací koučů v ČR je široce respektovaná mezinárodní akreditace ICF a národní akreditace ČAKO. Většina koučovacích škol si vytváří své vlastní certifikační systémy. Jde totiž o finančně velmi lukrativní artikl.

Mé kurzy Kouč osobního rozvoje a Posilovna mysli nejsou součástí zmiňovaných akreditačních systémů. Jejich metodika totiž není izolována jen na koučink.

Oba mé kurzy jsou certifikovány systémem AKOR. Etický a profesní kodex AKOR pro práci koučů je inspirován standardy ICF.

TIP: Čtěte článek, který vám podrobně představí, jak se stát koučem/kou v ČR.

Jaký je rozdíl mezi výcvikem Kouč rozvoje osobnosti a jinými výcviky na českém trhu?

Výcvik Kouč osobního rozvoje se orientuje na praxi a na to, co praxe skutečně obnáší. Jeho základním stavebním kamenem je praktický trénink.

Výcvik není omezen jen na jednu metodu. Mimo koučinku budete umět např. i velmi efektivní techniky NLP, autohypnózu, techniky na eliminaci stresu, techniky pro posun limitů… Výcvik vás naučí to, co skvěle funguje. V jeho rámci obdržíte i kompletní KNOW-HOW, které vám umožní otevřít si úspěšnou praxi.

Samozřejmou součástí výcviku je praxe.

Výcvik šetří váš čas, vše v něm je provázáno, každá minuta směřuje k vašemu pokroku. Žádná prázdná teorie, kterou můžete nastudovat doma. Výcvik se bude individuálně věnovat vašim konkrétním potřebám a požadavků. Vyučuji ho v malé skupině do 10 účastníků.

Výcvik vás naučí vybudovat si svou praxi na základě osobní jedinečnosti. Propojuje vaše dosavadní zkušenosti s novou metodikou.

Cílem výcviku není překonání rekordu v realizaci nejdražšího koučovacího výcviku v ČR, ani sběr „papírů“. Naučí vás vše potřebné a jak uspět v praxi.

Máte jinou otázku? Napište mi.

Vyberte si svůj kurz

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top