darekDárkové poukazy

Pomozte svým blízkým změnit jejich život k lepšímu a věnujte jim osobní koučink nebo kurz rozvoje osobnosti. Takového dárku si budou vážit!


Osobní koučink

Věnujte dárkový poukaz na osobní koučink.

Sami si zvolte, kolik koučovacích hodin budete chtít věnovat. Já pro vás připravím dárkový poukaz na míru.

Cena: 1 000 Kč/1 hodinu.

Objednat poukaz

„Jelikož jsem se ocitla ve svém životě tam, odkud jsem sama v té době nevěděla, jak se dostat, můj kamarád mi doporučil Markétu. Po prvním sezení jsem věděla, že je to člověk, který mi může  pomoci najít cestu, jak být opět šťastná a spokojená.

S Markétou jsem necelý rok spolupracovala formou osobního koučinku, neuvěřitelně mě to posunulo v získání zdravého sebevědomí, býti silnějším člověkem, a hlavně mi pomohla najít odpovědi na otázky, které se týkaly mého života… Je super a vřele doporučuji.“

– Ing. Markéta Brychtová, Brno


Kurzy osobního rozvoje

Výcvik Kouč osobního rozvoje

Nejkomplexnější startovací výcvik pro kouče a koučky rozvoje osobnosti. Výcvik je orientován na praxi a trénink včetně toho, jak prodat své služby. Absolventi budou po absolvování moci ihned začít koučovat. Výcvik je dále vhodný i pro ty, kteří chtějí zlepšit své komunikační dovednosti, naučit se novému přístupu k řešení životních výzev a posílit své řídící a sebeřídící schopnosti.

Cena prvního stupně: 16 900 Kč (ve variantě MINI)

Objednat poukaz

Posilovna mysli

Absolventi posunou limity své mysli a zažijí fascinující proměnu svého života. Nejkomplexnější výcvik technik osobního rozvoje v ČR je založen na nejnovějších poznatcích z oblasti učení a fungování mozku.

Darujte něco opravdu výjimečného.

Cena jednoho stupně: 11 990 Kč (ve variantě MINI)

Objednat poukaz

 

Osobní talent

Jednodenní kurz, jenž pomůže odhalit silné stránky osobnosti, osobní talent a vlastní jedinečnost. Absolventi začnou lépe využívat svůj potenciál.

Cena: 4 990 Kč (ve variantě MINI)

Objednat poukaz


Objednejte dárkový poukaz

Vyplňte a odešlete formulář a dárkový poukaz vám dorazí poštou.

 

© Markéta Hamrlová | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top